INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Natalija Sipek vs. Arabella Koller - Međusobni mečevi
13.06.16 | 2. kolo kval. | Natalija Sipek | Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detalj meča | Maribor | zemlja |
Natalija Sipek form & Arabella Koller form
Natalija Sipek - Posljednji mečevi
Maribor - zemlja | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Christina Wolfgruber | 4-6, 6-2, 7-69 | detalj meča | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
18.04.16 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
13.04.16 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.04.16 1. kolo | vs. Sara Ottomano | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
03.02.16 1. kolo | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bertioga - tvrda | ||||
25.01.16 kval. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Guaruja - tvrda | ||||
18.01.16 kval. | vs. Akari Inoue | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
30.11.15 2. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-0, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
30.11.15 Polufinale | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.15 Četvrtfinale | vs. Mirabelle Njoze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.11.15 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Jelena Lukic | 3-2, Jelena Lukic - odustajanje | detalj meča | |
23.11.15 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.11.15 Četvrtfinale | vs. Yana Sizikova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.09.15 Četvrtfinale | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo | vs. Mandy Wagemaker | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
07.09.15 Četvrtfinale | vs. Barbara Kotelesova | 7-68, 7-65 | detalj meča | |
07.09.15 Polufinale | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.15 1. kolo | vs. Emma Janssen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo | vs. Martina Okalova | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Arabella Koller - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-4, - Arabella Koller - odustajanje | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.24 Finale | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - odustajanje | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detalj meča |