Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
11.06.97, 26 Godina
11.06.97, 26 Godina
Maya Tahan vs. Natalie Kallmunzerova - Međusobni mečevi
28.11.16 | 1. kolo | Natalie Kallmunzerova | Maya Tahan | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | Tel Aviv | tvrda |
Maya Tahan form & Natalie Kallmunzerova form
Maya Tahan - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Vanessa Ong | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Natalie Kallmunzerova - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Wray | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Lenka Stara | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
06.02.17 kval. | vs. Mathilde Armitano | 6-2, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Simona Heinova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Polina Monova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
07.12.16 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
28.11.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Shrewsbury - dvorana | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Karolina Novotna (1997) | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Nuernberg - zemlja | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Chiara Grimm | 0-6, 0-3, - Natalie Kallmunzerova - odustajanje | detalj meča | |
22.08.16 1. kolo | vs. Barbora Kosejkova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
30.07.16 Polufinale | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.16 Četvrtfinale | vs. Natasha Piludu | 7-5, 6-4 | detalj meča |