Australia
17.02.90, 34 Godina
17.02.90, 34 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bosnia and Herzeg.
26.09.98, 25 Godina
26.09.98, 25 Godina
Natalie Barbir vs. Renata Ivandic - Međusobni mečevi
14.09.15 | 1. kolo kval. | Natalie Barbir | Renata Ivandic | 6-0, 6-0 | detalj meča | Brcko | zemlja |
Natalie Barbir form & Renata Ivandic form
Natalie Barbir - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 kval. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - odustajanje | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 kval. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - odustajanje | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.22 kval. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
19.09.22 kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Renata Ivandic - Posljednji mečevi
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Cakovec - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Inbar Cohen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Jovana Kenic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexa Pirok | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Lisa Wang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Petra Ivankovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brcko - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Cakovec - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Jelena Pjeranovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 2-6, 0-6 | detalj meča |