Gabon
26.07.00, 23 Godina
26.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
19.03.00, 24 Godina
19.03.00, 24 Godina
Celestine Avomo Ella vs. Molly Helgesson - Međusobni mečevi
11.09.17 | kval. | Molly Helgesson | Celestine Avomo Ella | 6-3, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Celestine Avomo Ella form & Molly Helgesson form
Celestine Avomo Ella - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.12.21 2. kolo kval. | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Rita Atik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Mahak Jain | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Alija Merdeeva | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 3-0, Fiona Codino - odustajanje | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 kval. | vs. Andjela Skrobonja | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Mia Vukica Milojevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Louise Lampla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Eliz Maloney | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Yu Shan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Koral Koldobski | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Molly Helgesson - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - odustajanje | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 kval. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detalj meča |