MEČ
05.09.19 | 2. kolo | Melanie Stokke | Ekaterine Gorgodze | 7-64, 3-6, 6-2 | W25 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Melanie Stokke | Ekaterine Gorgodze | |
1. servis % | 63/102 (62%) | 82/101 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/63 (59%) | 41/82 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/39 (36%) | 7/19 (37%) |
Osvojene break-lopte | 9/15 (60%) | 8/12 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 53/101 (52%) | 51/102 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 104/203 (51%) | 99/203 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 5 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Melanie Stokke | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Melanie Stokke | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Ekaterine Gorgodze | |
Melanie Stokke | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Melanie Stokke | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
Melanie Stokke | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Stokke | 6-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-4, 4-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Melanie Stokke | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Melanie Stokke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Melanie Stokke | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15 | ||
Melanie Stokke | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Melanie Stokke | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Melanie Stokke | 1-0 | |
Melanie Stokke | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
Melanie Stokke | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Melanie Stokke | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melanie Stokke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Melanie Stokke vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
05.09.19 | 2. kolo | Melanie Stokke | Ekaterine Gorgodze | 7-64, 3-6, 6-2 | detalj meča | W25 Prague | zemlja |
Melanie Stokke form & Ekaterine Gorgodze form
Melanie Stokke - Posljednji mečevi
W25 Perugia - zemlja | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.22 kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
16.07.21 Četvrtfinale | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
15.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
09.07.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.07.21 kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
22.06.21 kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.21 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.06.21 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60+H La - zemlja | ||||
10.05.21 kval. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - odustajanje | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča |