MEČ
29.06.19 | Polufinale | Marina Yudanov | Anastasia Pribylova | 6-4, 6-3 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Marina Yudanov | Anastasia Pribylova | |
1. servis % | 54/77 (70%) | 30/60 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/54 (52%) | 12/30 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/23 (43%) | 12/30 (40%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/60 (60%) | 39/77 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Marina Yudanov | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marina Yudanov | 1-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Marina Yudanov | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0 | ||
Marina Yudanov | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Marina Yudanov | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anastasia Pribylova | |
Marina Yudanov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marina Yudanov | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Anastasia Pribylova | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marina Yudanov vs. Anastasia Pribylova - Međusobni mečevi
29.06.19 | Polufinale | Marina Yudanov | Anastasia Pribylova | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Marina Yudanov form & Anastasia Pribylova form
Marina Yudanov - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detalj meča |
Anastasia Pribylova - Posljednji mečevi
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.04.21 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.21 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
31.03.21 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
19.07.20 1. kolo | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detalj meča |