INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lea Boskovic vs. Lisa Matviyenko - Međusobni mečevi
24.04.19 | kval. | Lea Boskovic | Lisa Matviyenko | 6-3, 7-5 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
Lea Boskovic form & Lisa Matviyenko form
Lea Boskovic - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Lisa Matviyenko - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - odustajanje | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča |