MEČ
30.10.20 | 2. kolo | Laura Schaeder | Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Schaeder | Ayumi Koshiishi | |
1. servis % | 49/69 (71%) | 44/78 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/49 (59%) | 28/44 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/20 (70%) | 14/34 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/78 (46%) | 26/69 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/147 (54%) | 68/147 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Schaeder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Laura Schaeder | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laura Schaeder | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura Schaeder | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Schaeder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laura Schaeder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laura Schaeder | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Schaeder | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Schaeder | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Schaeder | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Laura Schaeder | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Laura Schaeder | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Schaeder vs. Ayumi Koshiishi - Međusobni mečevi
30.10.20 | 2. kolo | Laura Schaeder | Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Laura Schaeder form & Ayumi Koshiishi form
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Qiang Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Jiayou Li | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Osaka - tvrda | ||||
08.04.24 kval. | vs. Rina Saigo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suzuna Oigawa | 6-0, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča |