MEČ
28.08.18 | 1. kolo | Kristina Milenkovic | Cristina Adamescu | 6-1, 6-0 | Ricany | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kristina Milenkovic | Cristina Adamescu | |
1. servis % | 30/40 (75%) | 19/40 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/10 (50%) | 3/21 (14%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/40 (73%) | 14/40 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kristina Milenkovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Cristina Adamescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Kristina Milenkovic | 4-1 | |
Kristina Milenkovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Cristina Adamescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Kristina Milenkovic | 4-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Kristina Milenkovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kristina Milenkovic vs. Cristina Adamescu - Međusobni mečevi
28.08.18 | 1. kolo | Kristina Milenkovic | Cristina Adamescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | Ricany | zemlja |
Kristina Milenkovic form & Cristina Adamescu form
Kristina Milenkovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Cristina Adamescu - Posljednji mečevi
W25 Hong - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
17.06.18 kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.05.18 Četvrtfinale | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
18.11.17 Finale | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detalj meča |