MEČ
20.01.14 | 1. kolo | Khristina Blajkevitch | Camilla Rosatello | 6-0, 4-6, 6-4 | Petit Bourg | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Khristina Blajkevitch vs. Camilla Rosatello - Međusobni mečevi
20.01.14 | 1. kolo | Khristina Blajkevitch | Camilla Rosatello | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | Petit Bourg | tvrda |
Khristina Blajkevitch form & Camilla Rosatello form
Khristina Blajkevitch - Posljednji mečevi
Victoria - dvorana | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Kenadi Hance | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Stacey Fung | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Aurangabad - zemlja | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.02.15 2. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Amy Bowtell | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Vancouver - tvrda | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Anna Tatishvili | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Morocco Hitt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.07.14 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
14.07.14 kval. | vs. Danielle Mills | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Vanessa Wong | 6-2, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
07.07.14 kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Victoria - dvorana | ||||
16.06.14 2. kolo | vs. Kelsey King | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.06.14 Četvrtfinale | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo | vs. Kyla Jarrar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
El Paso - tvrda | ||||
02.06.14 kval. | vs. Nicole Smith | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Carrie Alberson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hilton Head - tvrda | ||||
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Leila Hodzic | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bron - dvorana | ||||
24.02.14 1. kolo | vs. Jessica Ginier | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
24.02.14 kval. | vs. Sandra Andriamarosoa | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Clara Tanielian | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
17.02.14 1. kolo | vs. Elodie Busson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.02.14 kval. | vs. Candice Paya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.02.14 2. kolo | vs. Alix Collombon | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
20.01.14 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
20.01.14 2. kolo | vs. Pauline Lollia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.01.14 Finale | vs. Sherazad Reix | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.14 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.01.14 Polufinale | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-6, Audrey Albie - odustajanje | detalj meča |
Camilla Rosatello - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.24 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
25.04.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 7-65, 7-62 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-73, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detalj meča |