MEČ
22.02.17 | 1. kolo | Josephine Boualem | Daniella Medvedeva | 6-4, 7-66 | Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Josephine Boualem | Daniella Medvedeva | |
1. servis % | 40/68 (59%) | 52/82 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/40 (50%) | 26/52 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/28 (36%) | 9/30 (30%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/82 (57%) | 38/68 (56%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/150 (51%) | 73/150 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
01.11.01, 22 Godina
01.11.01, 22 Godina
Josephine Boualem vs. Daniella Medvedeva - Međusobni mečevi
22.02.17 | 1. kolo | Josephine Boualem | Daniella Medvedeva | 6-4, 7-66 | detalj meča | Palmanova | zemlja |
Josephine Boualem form & Daniella Medvedeva form
Josephine Boualem - Posljednji mečevi
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča |
Daniella Medvedeva - Posljednji mečevi
W25 Monzon - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Marta Custic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - zemlja | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Victoria Hu | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Louise Brunskog | 6-2, 1-0, Louise Brunskog - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Alejandra Ferrer Rodriguez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.02.18 kval. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Valerie Litzell | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
22.02.17 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
07.02.17 1. kolo | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.17 kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Polona Rebersak | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 4-6, 2-6 | detalj meča |