Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
21.11.98, 25 Godina
21.11.98, 25 Godina
Andrea Ka vs. Jiaxue Zang - Međusobni mečevi
19.09.17 | 1. kolo | Jiaxue Zang | Andrea Ka | 6-2, 6-3 | detalj meča | Hua Hin | tvrda |
Andrea Ka form & Jiaxue Zang form
Andrea Ka - Posljednji mečevi
W25 Palmela - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marta Buendia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Bojana Marinkov | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Ines Teixeira | 5-0, Ines Teixeira - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
08.04.19 kval. | vs. Iva Primorac | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Ines Teixeira | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.04.19 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.09.18 Polufinale | vs. Caroline Romeo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Claudia Giovine | 7-66, 4-0, Claudia Giovine - odustajanje | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Anoushka Wooller | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Jiaxue Zang - Posljednji mečevi
Tianjin - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Siqi Cao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Siqi Xie | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Rui Jie Jiang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Xiamen - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Pinyi Zuo | 1-4, - Jiaxue Zang - odustajanje | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
24.12.17 kval. | vs. Mitsumi Kawasaki | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
23.12.17 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Suzhou - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
02.10.17 kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Ao Gai | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Nidhi Chilumula | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Zhanlan Wei | 6-77, 6-71 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Siyu Chen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Shuo Feng | 4-1, Shuo Feng - odustajanje | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Plobrung Plipuech | 5-7, 2-6 | detalj meča |