MEČ
21.07.14 | 1. kolo kval. | Gabriela Van De Graaf | Chompoothip Jandakate | 6-3, 6-3 | Phuket | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriela Van De Graaf vs. Chompoothip Jandakate - Međusobni mečevi
21.07.14 | 1. kolo kval. | Gabriela Van De Graaf | Chompoothip Jandakate | 6-3, 6-3 | detalj meča | Phuket | dvorana |
Gabriela Van De Graaf form & Chompoothip Jandakate form
Gabriela Van De Graaf - Posljednji mečevi
Dublin - tepih | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Julie Byrne | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Julie Byrne | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Middelburg - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.04.17 1. kolo | vs. Judith Van Kessel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Valentine Bacher | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.02.17 kval. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Bojana Markovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
09.11.16 2. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Carlotta Ripa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Alphen aan - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Elyne Boeykens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.16 kval. | vs. Judith Van Kessel | 6-3, Judith Van Kessel - odustajanje | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 3-1, Svetlana Iansitova - odustajanje | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
01.08.16 kval. | vs. Anda Karanusic | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Milica Cubranovic | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.16 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.07.16 kval. | vs. Diana Krasnova | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Kristina Kostic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Repina | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča |
Chompoothip Jandakate - Posljednji mečevi
W15 Hua - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Feier Hu | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Sin Yu Che | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
07.06.22 kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 7-68, 10-5 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Tapanee Boonyawat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 7-67, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | detalj meča |