MEČ
08.06.15 | 1. kolo | Estrella Cabeza-Candela | Arabela Fernandez-Rabener | 6-3, 6-0 | Madrid | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Estrella Cabeza-Candela vs. Arabela Fernandez-Rabener - Međusobni mečevi
08.06.15 | 1. kolo | Estrella Cabeza-Candela | Arabela Fernandez-Rabener | 6-3, 6-0 | detalj meča | Madrid | zemlja |
Estrella Cabeza-Candela form & Arabela Fernandez-Rabener form
Estrella Cabeza-Candela - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W60 Les - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - odustajanje | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Shrewsbury - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - odustajanje | detalj meča | |
Seville - zemlja | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - odustajanje | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
17.06.18 Finale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.06.18 Polufinale | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
18.05.18 Četvrtfinale | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Arabela Fernandez-Rabener - Posljednji mečevi
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - odustajanje | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
05.10.17 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 2-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo | vs. Vivien Klein | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Elena Tokic | Elena Tokic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Xiaoxi Zhao | 2-6, 6-3, 6-77 | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Dijon - dvorana | ||||
03.04.17 1. kolo | vs. Theo Gravouil | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.03.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
01.12.16 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.16 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
21.11.16 kval. | vs. Georgia Brescia | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
17.11.16 Četvrtfinale | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.11.16 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 7-5, 6-1 | detalj meča |