Slovakia
29.03.00, 24 Godina
29.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kiara Petrovicka vs. Ekaterina Makarova (1996) - Međusobni mečevi
31.10.18 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Kiara Petrovicka | 6-2, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Kiara Petrovicka form & Ekaterina Makarova (1996) form
Kiara Petrovicka - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
11.12.18 kval. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - odustajanje | detalj meča | |
22.10.18 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - odustajanje | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Rouen - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-1, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
30.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Kozyreva | 3-5, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
29.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.03.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča |