MEČ
11.09.17 | 2. kolo kval. | Csilla Fodor | Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hungary
21.10.01, 22 Godina
21.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Csilla Fodor vs. Laura Svatikova - Međusobni mečevi
11.09.17 | 2. kolo kval. | Csilla Fodor | Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Csilla Fodor form & Laura Svatikova form
Csilla Fodor - Posljednji mečevi
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Chloe Beck | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Lexington - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Evansville - tvrda | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Pamela Montez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
25.07.18 kval. | vs. Brittany Collens | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.07.18 1. kolo | vs. Kylie Collins | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Vujanic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Amanda Vos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Osprey - zemlja | ||||
22.05.18 2. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tacarigua - tvrda | ||||
11.05.18 Polufinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-67, 0-6, 6-73 | detalj meča | |
10.05.18 Četvrtfinale | vs. Akilah James | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.05.18 2. kolo | vs. Kerrie Cartwright | 7-64, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
07.05.18 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.18 2. kolo kval. | vs. Anca Craciun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Rishika Sunkara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Akiko Okuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Akiko Okuda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
01.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Angella Raman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 kval. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Evansville - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Laura Svatikova - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.04.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |