INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arabella Koller vs. Bojana Klincov - Međusobni mečevi
24.09.18 | kval. | Bojana Klincov | Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Arabella Koller form & Bojana Klincov form
Arabella Koller - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-4, - Arabella Koller - odustajanje | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.24 Finale | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - odustajanje | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Bojana Klincov - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detalj meča |