MEČ
11.08.20 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Oana Gavrila | 6-3, 7-62 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Bibiane Schoofs | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
2-2 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Bibiane Schoofs | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bibiane Schoofs | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-30 | ||
Bibiane Schoofs | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-1 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Bibiane Schoofs | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Oana Gavrila | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Bibiane Schoofs | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Oana Gavrila | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | (0) | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Bibiane Schoofs | (2) | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
(4) | Oana Gavrila | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
(5) | Oana Gavrila | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Bibiane Schoofs | (6) | |
0-0, 0-1, 2-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bibiane Schoofs vs. Oana Gavrila - Međusobni mečevi
11.08.20 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Oana Gavrila | 6-3, 7-62 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Bibiane Schoofs form & Oana Gavrila form
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |
Oana Gavrila - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
29.03.24 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detalj meča |