MEČ
19.02.20 | 1. kolo | Anastasiya Komardina | Sandra Samir | 6-0, 6-4 | W60 Cairo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Komardina | Sandra Samir | |
1. servis % | 32/48 (67%) | 35/45 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/32 (69%) | 15/35 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 3/10 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/45 (60%) | 18/48 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anastasiya Komardina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anastasiya Komardina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Sandra Samir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Komardina | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Komardina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasiya Komardina vs. Sandra Samir - Međusobni mečevi
19.02.20 | 1. kolo | Anastasiya Komardina | Sandra Samir | 6-0, 6-4 | detalj meča | W60 Cairo | tvrda |
Anastasiya Komardina form & Sandra Samir form
Anastasiya Komardina - Posljednji mečevi
W25 Sozopol - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
14.09.20 kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
21.08.20 Četvrtfinale | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
20.08.20 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lyon - dvorana | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.20 kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča |
Sandra Samir - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 2-6 | detalj meča |