MEČ
08.09.19 | 1. kolo kval. | Alisa Rastegaeva | Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | W25 Frydek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
06.03.02, 22 Godina
06.03.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
11.06.04, 19 Godina
11.06.04, 19 Godina
Alisa Rastegaeva vs. Laura Kubacakova - Međusobni mečevi
08.09.19 | 1. kolo kval. | Alisa Rastegaeva | Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
Alisa Rastegaeva form & Laura Kubacakova form
Alisa Rastegaeva - Posljednji mečevi
W15 Stockholm - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.11.18 kval. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
16.09.18 kval. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Laura Kubacakova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 2-6, 1-6 | detalj meča |