MEČ
14.10.18 | 2. kolo kval. | Aleksandrina Naydenova | Margarita Lazareva | 6-2, 6-3 | Seville | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aleksandrina Naydenova vs. Margarita Lazareva - Međusobni mečevi
14.10.18 | 2. kolo kval. | Aleksandrina Naydenova | Margarita Lazareva | 6-2, 6-3 | detalj meča | Seville | zemlja |
Aleksandrina Naydenova form & Margarita Lazareva form
Aleksandrina Naydenova - Posljednji mečevi
W25 Hua - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Margarita Lazareva - Posljednji mečevi
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |