INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Akiko Yonemura vs. Ya-Hsuan Lee - Međusobni mečevi
25.08.14 | kval. | Ya-Hsuan Lee | Akiko Yonemura | 6-2, 6-1 | detalj meča | Tsukuba | tvrda |
11.06.12 | 2. kolo | Akiko Yonemura | Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-3 | detalj meča | Tokyo | tvrda |
19.03.12 | 2. kolo | Akiko Yonemura | Ya-Hsuan Lee | 7-5, 6-3 | detalj meča | Kofu | tvrda |
Akiko Yonemura form & Ya-Hsuan Lee form
Akiko Yonemura - Posljednji mečevi
Hamamatsu - trava | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Yu Morishima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo | vs. Kanae Hisami | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.10.15 kval. | vs. Mayu Okawa | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kurume - trava | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Fukuoka - trava | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Varatchaya Wongteanchai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nishi Tama - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Miki Miyamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Toyota - tepih | ||||
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 6-76, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Shiori Fukuda | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Aya Tanaka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.10.14 Četvrtfinale | vs. Magdalena Frech | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
20.10.14 1. kolo | vs. Akiko Omae | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
20.10.14 kval. | vs. Misa Kinoshita | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.10.14 2. kolo | vs. Tori Kinard | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Makinohara - trava | ||||
13.10.14 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
13.10.14 kval. | vs. Chihiro Nunome | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.10.14 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Asako Sato | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Moka Ito | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.08.14 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Kashiwa - tvrda | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Kanae Hisami | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Kurume - trava | ||||
12.05.14 2. kolo kval. | vs. Chiaki Okadaue | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
12.05.14 1. kolo kval. | vs. Kanae Hisami | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Fukuoka - trava | ||||
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Miki Miyamura | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Yuka Higuchi | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Gifu - tvrda | ||||
28.04.14 kval. | vs. Yumi Miyazaki | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.04.14 2. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W100 Tokyo - tvrda | ||||
23.04.24 kval. | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W35 Osaka - tvrda | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 7-68, 7-65 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
07.04.24 Finale | vs. Sijia Wei | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.04.24 Polufinale | vs. Ena Shibahara | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 7-61, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
31.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 7-68, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča |