MEČ
20.04.17 | Četvrtfinale | Zdenek Kolar | Alexander Zhurbin | 2-6, 6-4, 6-3 | Kazakhstan F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Zdenek Kolar | Alexander Zhurbin | |
1. servis % | 68/110 (62%) | 53/85 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/68 (65%) | 31/53 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/42 (43%) | 16/32 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/85 (45%) | 48/110 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/195 (51%) | 95/195 (49%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zdenek Kolar vs. Alexander Zhurbin - Međusobni mečevi
20.04.17 | Četvrtfinale | Zdenek Kolar | Alexander Zhurbin | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Kazakhstan F4 | zemlja |
Zdenek Kolar form & Alexander Zhurbin form
Zdenek Kolar - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
26.04.24 Četvrtfinale | vs. Timofey Skatov | - | detalj meča | |
24.04.24 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 7-65, 2-1, Jakub Nicod - odustajanje | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Alexander Zhurbin - Posljednji mečevi
Porto Challenger - tvrda | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
08.12.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - odustajanje | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
16.11.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
15.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.11.19 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - odustajanje | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | detalj meča |