MEČ
18.03.16 | Četvrtfinale | Vladyslav Manafov | Neil Pauffley | 6-3, 6-2 | Egypt F9 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Vladyslav Manafov | Neil Pauffley | |
1. servis % | 45/66 (68%) | 39/56 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/45 (69%) | 24/39 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/21 (43%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/56 (48%) | 26/66 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vladyslav Manafov vs. Neil Pauffley - Međusobni mečevi
18.03.16 | Četvrtfinale | Vladyslav Manafov | Neil Pauffley | 6-3, 6-2 | detalj meča | Egypt F9 | tvrda |
Vladyslav Manafov form & Neil Pauffley form
Vladyslav Manafov - Posljednji mečevi
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Forli 1 - dvorana | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - odustajanje | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
14.06.21 kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča |
Neil Pauffley - Posljednji mečevi
M25 Shrewsbury - dvorana | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-0, Daniil Zarichanskyy - odustajanje | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolton - dvorana | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.19 kval. | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
04.11.18 kval. | vs. George Botezan | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Tonkla Mulada | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F23 - tvrda | ||||
21.10.18 Finale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.18 Polufinale | vs. David Perez Sanz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.10.18 Četvrtfinale | vs. Shalva Dzhanashia | 6-2, 4-0, Shalva Dzhanashia - odustajanje | detalj meča | |
18.10.18 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.10.18 1. kolo | vs. Omni Kumar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F22 - tvrda | ||||
14.10.18 Finale | vs. David Perez Sanz | 7-67, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.18 Polufinale | vs. Simone Roncalli | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Marco Brugnerotto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Karl Kiur Saar | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-75, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. Alexis Canter | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Elliott Farmer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 6-1, 6-77 | detalj meča |