MEČ
20.08.20 | 1. kolo | Tim Handel | Leopold Zima | 6-4, 1-6, 6-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Tim Handel | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
2-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tim Handel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-3 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15 | ||
Tim Handel | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
4-4 | Leopold Zima | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Handel | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Leopold Zima | |
0-0 | ||
Tim Handel | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Handel | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-3 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Tim Handel | 1-4 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-5 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Tim Handel | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Leopold Zima | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tim Handel | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Leopold Zima | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Tim Handel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-2 | Leopold Zima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Tim Handel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-3 | Leopold Zima | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Handel | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Leopold Zima | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
6-4 | Leopold Zima | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tim Handel vs. Leopold Zima - Međusobni mečevi
20.08.20 | 1. kolo | Tim Handel | Leopold Zima | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
09.03.20 | kval. | Leopold Zima | Tim Handel | 7-5, 7-65 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Tim Handel form & Leopold Zima form
Tim Handel - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | detalj meča |
Leopold Zima - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
08.04.24 kval. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.24 kval. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detalj meča |