MEČ
19.11.19 | kval. | Lucas Hellfritsch | Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lucas Hellfritsch | Pelle Boerma | |
1. servis % | 37/78 (47%) | 47/77 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/37 (81%) | 34/47 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/41 (56%) | 15/30 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/77 (36%) | 25/78 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
Germany
28.02.98, 26 Godina
28.02.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Lucas Hellfritsch vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
19.11.19 | kval. | Lucas Hellfritsch | Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Lucas Hellfritsch form & Pelle Boerma form
Lucas Hellfritsch - Posljednji mečevi
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.19 Finale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.19 Polufinale | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - odustajanje | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |