MEČ
20.03.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Motvey Radionov | 5-7, 6-4, 6-3 | Israel F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
22.12.99, 24 Godina
12883 $
22.12.99, 24 Godina
12883 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
21.05.97, 26 Godina
21.05.97, 26 Godina
Lior Goldenberg vs. Motvey Radionov - Međusobni mečevi
29.04.18 | kval. | Lior Goldenberg | Motvey Radionov | 6-1, 6-75, 6-2 | detalj meča | Israel F5 | tvrda |
20.03.17 | 2. kolo kval. | Lior Goldenberg | Motvey Radionov | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
22.02.16 | 1. kolo kval. | Motvey Radionov | Lior Goldenberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | Israel F3 | tvrda |
Lior Goldenberg form & Motvey Radionov form
Lior Goldenberg - Posljednji mečevi
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Motvey Radionov - Posljednji mečevi
Israel F6 - tvrda | ||||
07.05.18 kval. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.18 kval. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 kval. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 kval. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detalj meča |