MEČ
31.05.17 | 1. kolo | Jan Choinski | Dominik Langmajer | 6-2, 6-1 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jan Choinski | Dominik Langmajer | |
1. servis % | 23/30 (77%) | 30/57 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/23 (91%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/7 (100%) | 12/27 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/57 (54%) | 2/30 (7%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 8 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
21.08.99, 24 Godina
21.08.99, 24 Godina
Jan Choinski vs. Dominik Langmajer - Međusobni mečevi
31.05.17 | 1. kolo | Jan Choinski | Dominik Langmajer | 6-2, 6-1 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Jan Choinski form & Dominik Langmajer form
Jan Choinski - Posljednji mečevi
Munich - zemlja | ||||
14.04.24 kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-77, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Estoril - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
31.03.24 kval. | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Girona Challenger - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča |
Dominik Langmajer - Posljednji mečevi
M15 Trnava - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
24.10.22 kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.22 kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
25.10.21 kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča |