MEČ
14.11.16 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | Greece F10 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
16.12.98, 25 Godina
16.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
06.02.99, 25 Godina
06.02.99, 25 Godina
Igor Solomatin vs. Vito Dell'Elba - Međusobni mečevi
14.11.16 | 1. kolo kval. | Igor Solomatin | Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | detalj meča | Greece F10 | tvrda |
Igor Solomatin form & Vito Dell'Elba form
Igor Solomatin - Posljednji mečevi
M15 Pescara - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.20 kval. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detalj meča |
Vito Dell'Elba - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Emil Rast | 4-6, 7-66, 12-14 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Jit Singh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Enzo Rimoli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Joris Moret | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Lantian Bai | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Pietro Marino | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. William Bartram | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Andrea Meduri | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucian Mischker | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča |