MEČ
24.08.19 | Polufinale | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 4-6, 6-0, 6-2 | M15 Curtea | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | |
1. servis % | 54/66 (82%) | 52/69 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/54 (65%) | 26/52 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/12 (50%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/69 (54%) | 25/66 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/135 (58%) | 57/135 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hernan Casanova vs. Alexandar Lazarov - Međusobni mečevi
24.08.19 | Polufinale | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Curtea | zemlja |
05.08.17 | Polufinale | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 5-3, Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | Romania F8 | zemlja |
28.07.17 | Polufinale | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | Romania F7 | zemlja |
Hernan Casanova form & Alexandar Lazarov form
Hernan Casanova - Posljednji mečevi
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Jose Pereira | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
San Miguel - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Andrea Collarini | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.04.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 2-6, 0-2, - Hernan Casanova - odustajanje | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-76, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Facundo Mena | 6-74, 7-5, 7-66 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 2-0, Thiago Cigarran - odustajanje | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-2, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Valerio Aboian | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Alexandar Lazarov - Posljednji mečevi
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
26.02.23 kval. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Roanne Challenger - dvorana | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
23.10.22 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.10.22 Polufinale | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.10.22 Polufinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča |