MEČ
10.07.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Jake Hersey | 6-1, 6-1 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Enrico Dalla Valle | Jake Hersey | |
1. servis % | 25/37 (68%) | 20/36 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/12 (50%) | 3/16 (19%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/36 (69%) | 12/37 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/73 (68%) | 23/73 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Jake Hersey | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jake Hersey | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Jake Hersey | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Jake Hersey | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jake Hersey | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 3-1 | |
4-1 | Jake Hersey | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
21.05.00, 23 Godina
21.05.00, 23 Godina
Enrico Dalla Valle vs. Jake Hersey - Međusobni mečevi
10.07.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Jake Hersey | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Enrico Dalla Valle form & Jake Hersey form
Enrico Dalla Valle - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
26.04.24 Četvrtfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
25.04.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Jake Hersey - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
04.09.20 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 7-67, 0-0 | detalj meča | |
22.08.20 1. kolo | vs. David Fox | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. George Houghton | 6-4, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Mason Recci | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Christian Samuelsson | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Henry Patten | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Tom Hands | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Mika Berghaus | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Michael Zhu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tolga Basriev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Chouaieb | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-2, 6-2 | detalj meča |