MEČ
04.05.14 | 2. kolo kval. | Duckhee Lee | Karol Beck | 6-3, 6-4 | Gimcheon Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Duckhee Lee | Karol Beck | |
1. servis % | 28/58 (48%) | 31/56 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/28 (61%) | 24/31 (77%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/30 (70%) | 8/25 (32%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/56 (43%) | 20/58 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/114 (54%) | 52/114 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Duckhee Lee vs. Karol Beck - Međusobni mečevi
04.05.14 | 2. kolo kval. | Duckhee Lee | Karol Beck | 6-3, 6-4 | detalj meča | Gimcheon Challenger | tvrda |
Duckhee Lee form & Karol Beck form
Duckhee Lee - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Blake Ellis | 6-76, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |
Karol Beck - Posljednji mečevi
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Dietrich Dernowski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F1 - tvrda | ||||
15.01.18 kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.01.18 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
03.11.16 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo | vs. Milos Sekulic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Verneri Tuomi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Slovakia F1 - zemlja | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
26.07.16 1. kolo | vs. Tomas Pavlovsky | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Taipei City - tepih | ||||
26.04.15 kval. | vs. Toshihide Matsui | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.15 1. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Trnava Challenger - zemlja | ||||
16.09.14 1. kolo | vs. Miloslav Mecir | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Slovakia F4 - zemlja | ||||
04.08.14 Četvrtfinale | vs. Kamil Capkovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.08.14 1. kolo | vs. Jakub Filipsky | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.08.14 Polufinale | vs. Vaclav Safranek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.08.14 2. kolo | vs. Patrik Fabian | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
28.07.14 Finale | vs. Ivo Klec | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
28.07.14 2. kolo | vs. Tomislav Ternar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.07.14 Četvrtfinale | vs. Marek Semjan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.07.14 Polufinale | vs. Mike Urbanija | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
28.07.14 1. kolo | vs. Vladimir Kurek | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Austria F5 - zemlja | ||||
21.07.14 2. kolo | vs. Jacob Kahoun | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.07.14 Finale | vs. Dusan Lojda | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
21.07.14 Četvrtfinale | vs. Lukas Jastraunig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.07.14 Polufinale | vs. Filip Horansky | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.14 1. kolo | vs. Sebastian Stiefelmeyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
08.07.14 1. kolo | vs. Ilija Bozoljac | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča |