MEČ
16.09.18 | 2. kolo kval. | David Jorda Sanchis | Alvaro Blanco Damea | 6-4, 6-3 | Spain F28 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
30.05.97, 26 Godina
30.05.97, 26 Godina
David Jorda Sanchis vs. Alvaro Blanco Damea - Međusobni mečevi
16.09.18 | 2. kolo kval. | David Jorda Sanchis | Alvaro Blanco Damea | 6-4, 6-3 | detalj meča | Spain F28 | zemlja |
David Jorda Sanchis form & Alvaro Blanco Damea form
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča |
Alvaro Blanco Damea - Posljednji mečevi
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Francisco Andreu Garcia | 2-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 7-5, 0-6, 10-3 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Jose Llopis Chabrera | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Takeshi Taco | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Oliveira - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mikel Martinez | 7-5, 6-72, 10-4 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fernando Gouveia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 7-67, 3-10 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 7-65, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikki Roenn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Jose Lopez Gomez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
06.08.19 kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
M15 Majadahonda - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Javier Pulgar-Garcia | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Jonathan Gray | 3-6, 7-65, 11-13 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 3-6 | detalj meča |