MEČ
15.10.19 | kval. | Christian Saidi Otupio | Alexei Filenkov | 6-2, 6-3 | M25+H Lagos | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Christian Saidi Otupio | Alexei Filenkov | |
1. servis % | 41/56 (73%) | 33/48 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/41 (73%) | 17/33 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/48 (56%) | 19/56 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-2 | Alexei Filenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Christian Saidi Otupio | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexei Filenkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Christian Saidi Otupio | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Alexei Filenkov | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Christian Saidi Otupio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Alexei Filenkov | |
0-0 | ||
Christian Saidi Otupio | 2-2 | |
3-2 | Alexei Filenkov | |
Christian Saidi Otupio | 3-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Alexei Filenkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Christian Saidi Otupio | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
0
21.08.93, 30 Godina
21.08.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
17.05.81, 42 Godina
193 cm
88 kg
Igra desnom rukom
48192 $
17.05.81, 42 Godina
193 cm
88 kg
Igra desnom rukom
48192 $
Christian Saidi Otupio vs. Alexei Filenkov - Međusobni mečevi
15.10.19 | kval. | Christian Saidi Otupio | Alexei Filenkov | 6-2, 6-3 | detalj meča | M25+H Lagos | tvrda |
Christian Saidi Otupio form & Alexei Filenkov form
Christian Saidi Otupio - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mandresy Rakotomalala | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Stefano Papagno | 1-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Echeverry Gomez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jatin Dahiya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Alexei Filenkov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Alexei Filenkov - Posljednji mečevi
M25+H Lagos - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Di Nicola | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Henry Atseye | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Fumi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominic Weidinger | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F6 - tvrda | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Boy Westerhof | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F1 - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Kirill Komarov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
31.05.16 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Iqboljon Abduganiyev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
04.04.16 kval. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Sylvester Emmanuel | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
Nigeria F3 - tvrda | ||||
07.12.15 2. kolo | vs. Alexis Klegou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.15 1. kolo | vs. Pascal Ziyab Alome | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Riccardo Stiglich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Domingos Sousa Coutinho | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F29 - tvrda | ||||
26.10.15 kval. | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Ayoub Guennaz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Kaysar Bekimov | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.10.15 kval. | vs. Ulugbek Fayzullaev | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Evgeny Danilov | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Iran F9 - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Fabio Mercuri | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Iran F8 - zemlja | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Armin Rostami | 6-1, 6-4 | detalj meča |