INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jaume Pla Malfeito vs. Arthur Rinderknech - Međusobni mečevi
21.02.19 | 2. kolo | Arthur Rinderknech | Jaume Pla Malfeito | 6-1, 7-63 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Jaume Pla Malfeito form & Arthur Rinderknech form
Jaume Pla Malfeito - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Cayetano March | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
11.12.20 Četvrtfinale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.20 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.12.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
10.11.20 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.20 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
22.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 4-1, Alexander Ritschard - odustajanje | detalj meča | |
12.02.20 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Alan Kohen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Filippo Baldi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.19 2. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 4-3, Raul Brancaccio - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Arthur Rinderknech - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-76, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Monte-Carlo - zemlja | ||||
07.04.24 kval. | vs. Federico Coria | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Nys | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Marrakech - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. David Goffin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detalj meča |