INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andre Ghem vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
29.07.08 | 1. kolo | Andre Ghem | Artem Smirnov | 6-4, 6-2 | detalj meča | Saransk | zemlja |
Andre Ghem form & Artem Smirnov form
Andre Ghem - Posljednji mečevi
M25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
23.11.17 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.17 kval. | vs. Fabiano De Paula | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.11.17 1. kolo kval. | vs. Claudio Kligerman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Taro Daniel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-2, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.17 Četvrtfinale | vs. Gastao Elias | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
05.10.17 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Alphen Challenger - zemlja | ||||
03.09.17 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
19.08.17 1. kolo kval. | vs. David Vega Hernandez | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
13.08.17 2. kolo kval. | vs. Eduardo Dischinger | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 6-73, 6-2, 1-0, Edoardo Eremin - odustajanje | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
16.07.17 kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 3-6, 0-4, - Andre Ghem - odustajanje | detalj meča | |
15.07.17 2. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Geneva - zemlja | ||||
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Tim Puetz | 1-2, - Andre Ghem - odustajanje | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
13.05.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Authom | 4-6, 7-5, 6-78 | detalj meča | |
Savannah Challenger - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.17 kval. | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
12.01.17 2. kolo kval. | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.01.17 1. kolo kval. | vs. Joao Souza | 6-2, 5-7, 8-6 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |