MEČ
18.11.18 | 1. kolo kval. | Alexander Simion | Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | Turkey F37 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
02.03.00, 24 Godina
02.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
10.08.98, 25 Godina
10.08.98, 25 Godina
Alexander Simion vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata - Međusobni mečevi
18.11.18 | 1. kolo kval. | Alexander Simion | Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detalj meča | Turkey F37 | zemlja |
Alexander Simion form & Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata form
Alexander Simion - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F4 - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Gorkem Yuksel Inan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-73, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Spain F28 - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F24 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F13 - tvrda | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Nilo Duarte Garcia | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Spain F11 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Pol Feixas Panella | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F7 - zemlja | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. David Ayguavives | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.03.18 | vs. Sevan Kelpetindjian | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Spain F6 - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F4 - zemlja | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Spain F3 - zemlja | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Luis Foix | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F31 - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Serbia F3 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Dimitri Morogiannis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F8 - zemlja | ||||
20.03.17 | vs. Yanik Kaelin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F14 - zemlja | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Brandon Levendale | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Manel Perez Esteve | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F13 - zemlja | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Jose Antonio Laderas Torres | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
04.05.15 | vs. Lucas Ramos | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Yahor Kryvaruchka | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Alex Valeriano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F9 - zemlja | ||||
13.04.15 | vs. Eric Caleguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
India F2 - tvrda | ||||
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Anvit Bendre | 1-6, 7-65, 1-6 | detalj meča |