MEČ
19.07.21 | 1. kolo | Zoziya Kardava | Tamari Gagoshidze | 6-1, 6-0 | W25 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Zoziya Kardava | Tamari Gagoshidze | |
1. servis % | 29/44 (66%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 7/17 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/38 (68%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 8 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zoziya Kardava | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zoziya Kardava | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zoziya Kardava | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Zoziya Kardava | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zoziya Kardava | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zoziya Kardava | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Tamari Gagoshidze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Georgia
24.10.03, 20 Godina
24.10.03, 20 Godina
Zoziya Kardava vs. Tamari Gagoshidze - Međusobni mečevi
19.07.21 | 1. kolo | Zoziya Kardava | Tamari Gagoshidze | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Telavi | zemlja |
Zoziya Kardava form & Tamari Gagoshidze form
Zoziya Kardava - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.10.22 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Tamari Gagoshidze - Posljednji mečevi
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Marija Semenistaja | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-3, 1-0, Nino Natsvlishvili - odustajanje | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Arevik Tumanyan | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.22 Rubber 1 | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.22 kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.22 1. kolo | vs. Dayeon Back | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Trifoi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.22 kval. | vs. Nicole Nadel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.22 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 3-6, 10-0 | detalj meča | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.22 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Sofia Pizzoni | 3-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.22 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 4-6 | detalj meča |