MEČ
22.10.21 | Četvrtfinale | Zongyu Li | Silvia Ambrosio | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Zongyu Li | Silvia Ambrosio | |
1. servis % | 41/57 (72%) | 38/54 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/41 (54%) | 15/38 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/54 (63%) | 26/57 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Zongyu Li | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zongyu Li | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zongyu Li | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Zongyu Li | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Zongyu Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zongyu Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zongyu Li | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zongyu Li | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zongyu Li vs. Silvia Ambrosio - Međusobni mečevi
22.10.21 | Četvrtfinale | Zongyu Li | Silvia Ambrosio | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Zongyu Li form & Silvia Ambrosio form
Zongyu Li - Posljednji mečevi
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 7-63, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Yexin Ma | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Sijia Wei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
16.07.23 Finale | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.07.23 Polufinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-75, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 6-76, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
26.06.23 kval. | vs. Naho Sato | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Sayaka Ishii | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
10.06.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Lucia Peyre | 6-2, 7-67 | detalj meča |
Silvia Ambrosio - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | detalj meča |