MEČ
14.02.21 | 1. kolo kval. | Zoe Howard | Charlotte Roemer | 4-6, 6-2, 10-8 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
France
19.06.01, 22 Godina
19.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Zoe Howard vs. Charlotte Roemer - Međusobni mečevi
14.02.21 | 1. kolo kval. | Zoe Howard | Charlotte Roemer | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Zoe Howard form & Charlotte Roemer form
Zoe Howard - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.21 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-76, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
10.06.21 Četvrtfinale | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.06.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
22.05.21 Polufinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Maria Sholokhova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Alina Trynkina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.21 kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.21 kval. | vs. Jenifer Anger | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | Diana Martynov - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Charlotte Roemer - Posljednji mečevi
Billie Jean - tvrda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.19 Polufinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.19 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detalj meča |