MEČ
13.09.20 | 1. kolo kval. | Ziva Falkner | Laura Radakovic | 5-7, 6-0, 10-7 | W25 Zagreb | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Godina
29.03.01, 23 Godina
Ziva Falkner vs. Laura Radakovic - Međusobni mečevi
13.09.20 | 1. kolo kval. | Ziva Falkner | Laura Radakovic | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | W25 Zagreb | zemlja |
Ziva Falkner form & Laura Radakovic form
Ziva Falkner - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | - | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Soler Valverde | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sehrazat Dagci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Laura Radakovic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
27.03.23 kval. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
05.12.22 kval. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - odustajanje | detalj meča |