MEČ
28.05.21 | Četvrtfinale | Zhibek Kulambayeva | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-3 | W15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Zhibek Kulambayeva | Ekaterina Shalimova | |
1. servis % | 37/48 (77%) | 32/67 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/37 (59%) | 13/32 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/11 (36%) | 12/35 (34%) |
Osvojene break-lopte | 7/20 (35%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/67 (63%) | 22/48 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhibek Kulambayeva vs. Ekaterina Shalimova - Međusobni mečevi
28.05.21 | Četvrtfinale | Zhibek Kulambayeva | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Shymkent | zemlja |
Zhibek Kulambayeva form & Ekaterina Shalimova form
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča |
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detalj meča |