MEČ
18.10.21 | kval. | Zeel Desai | Anna Klasen | 6-1, 6-4 | W25 Hamburg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Zeel Desai | Anna Klasen | |
1. servis % | 35/52 (67%) | 31/56 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/35 (71%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/56 (48%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Zeel Desai | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zeel Desai | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeel Desai | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeel Desai | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zeel Desai vs. Anna Klasen - Međusobni mečevi
18.10.21 | kval. | Zeel Desai | Anna Klasen | 6-1, 6-4 | detalj meča | W25 Hamburg | dvorana |
Zeel Desai form & Anna Klasen form
Zeel Desai - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
04.02.24 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | detalj meča |
Anna Klasen - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča |