China
15.03.03, 21 Godina
15.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
20.05.99, 24 Godina
20.05.99, 24 Godina
Yujiao Che vs. Annabelle Lammas - Međusobni mečevi
15.11.21 | 2. kolo kval. | Yujiao Che | Annabelle Lammas | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Yujiao Che form & Annabelle Lammas form
Yujiao Che - Posljednji mečevi
W25 Naiman - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Britney Chiu | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Jiaqi Huang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 4-6, 7-66, 2-0, Jiayou Li - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.23 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.01.23 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.23 kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.12.22 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.12.22 2. kolo | vs. Helena Mohamed | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.12.22 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.12.22 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Annabelle Lammas - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Aely Arai | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | Anastasiya Poplavska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Yujiao Che | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Kenzy Ramy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 0-6, 1-6 | detalj meča |