China
15.02.00, 24 Godina
10958 $
15.02.00, 24 Godina
10958 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
31.01.03, 21 Godina
31.01.03, 21 Godina
Yu Shan vs. Xichen Zhao - Međusobni mečevi
18.10.21 | kval. | Yu Shan | Xichen Zhao | 7-62, 1-6, 10-7 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Yu Shan form & Xichen Zhao form
Yu Shan - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Xichen Zhao - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 5-7, 1-3, - Xichen Zhao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 7-67, 4-1, I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Yanan Hou | 7-5, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Kotistha Modak | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 7-61, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Xi Luo | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Le Yi Liu | 6-2, 6-1 | detalj meča |