INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yujin Ahn vs. Ayumi Koshiishi - Međusobni mečevi
15.05.23 | kval. | Yujin Ahn | Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-3 | detalj meča | W25 Incheon | tvrda |
Yujin Ahn form & Ayumi Koshiishi form
Yujin Ahn - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |