MEČ
06.05.22 | Četvrtfinale | Ysaline Bonaventure | Olga Danilovic | 4-3, - odustajanje | W60 Koper | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ysaline Bonaventure | Olga Danilovic | |
1. servis % | 16/28 (57%) | 17/22 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 9/16 (56%) | 7/17 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/12 (42%) | 2/5 (40%) |
Osvojene break-lopte | 2/3 (67%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 13/22 (59%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 27/50 (54%) | 23/50 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ysaline Bonaventure | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ysaline Bonaventure | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 4-3 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ysaline Bonaventure vs. Olga Danilovic - Međusobni mečevi
06.05.22 | Četvrtfinale | Ysaline Bonaventure | Olga Danilovic | 4-3, Olga Danilovic - odustajanje | detalj meča | W60 Koper | zemlja |
04.03.19 | 1. kolo kval. | Ysaline Bonaventure | Olga Danilovic | 6-78, 6-4, 6-4 | detalj meča | Indian Wells | tvrda |
Ysaline Bonaventure form & Olga Danilovic form
Ysaline Bonaventure - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - odustajanje | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
London - trava | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
01.03.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Merida - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča |
Olga Danilovic - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.07.23 Finale | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.23 Polufinale | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
13.07.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.05.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detalj meča |