MEČ
04.03.20 | 1. kolo | Yexin Ma | Eri Shimizu | 7-65, 7-5 | W25 Yokohama | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yexin Ma | Eri Shimizu | |
1. servis % | 62/97 (64%) | 57/89 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/62 (61%) | 32/57 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/35 (40%) | 14/32 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/89 (48%) | 45/97 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/186 (51%) | 91/186 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eri Shimizu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yexin Ma | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yexin Ma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yexin Ma | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Eri Shimizu | |
Yexin Ma | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Eri Shimizu | |
0-0 | ||
Yexin Ma | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Eri Shimizu | |
0-0 | ||
Yexin Ma | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Eri Shimizu | |
0-0, 1-0, 4-2, 4-3, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-30 | ||
Yexin Ma | 1-3 | |
0-0, 15-15, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Yexin Ma | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Yexin Ma | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yexin Ma | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yexin Ma vs. Eri Shimizu - Međusobni mečevi
29.02.24 | 2. kolo | Yexin Ma | Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | detalj meča | W35 Traralgon | tvrda |
04.03.20 | 1. kolo | Yexin Ma | Eri Shimizu | 7-65, 7-5 | detalj meča | W25 Yokohama | tvrda |
Yexin Ma form & Eri Shimizu form
Yexin Ma - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
17.09.23 kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Eri Shimizu - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detalj meča |