MEČ
09.10.21 | Polufinale | Yeon Woo Ku | Anna Brogan | 6-1, 6-4 | W15 Sozopol | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yeon Woo Ku | Anna Brogan | |
1. servis % | 34/48 (71%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 8/16 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/45 (49%) | 15/48 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/93 (59%) | 38/93 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yeon Woo Ku | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anna Brogan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Anna Brogan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anna Brogan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yeon Woo Ku | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Anna Brogan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yeon Woo Ku | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yeon Woo Ku vs. Anna Brogan - Međusobni mečevi
09.10.21 | Polufinale | Yeon Woo Ku | Anna Brogan | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Sozopol | tvrda |
Yeon Woo Ku form & Anna Brogan form
Yeon Woo Ku - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aanya Choubey | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Daria Kudashova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Ankita Raina | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Mio Mushika | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
29.01.24 kval. | vs. Elena Micic | 6-0, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-1, 5-6, - Yeon Woo Ku - odustajanje | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Remika Ohashi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Hina Nishi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-0, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
10.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Anna Brogan - Posljednji mečevi
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
29.06.23 kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
21.05.23 Finale | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detalj meča |