MEČ
26.01.20 | 1. kolo kval. | Yasmeen Ghaoui | Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lebanon
08.01.01, 23 Godina
08.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Yasmeen Ghaoui vs. Nikita Uberoi - Međusobni mečevi
26.01.20 | 1. kolo kval. | Yasmeen Ghaoui | Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Yasmeen Ghaoui form & Nikita Uberoi form
Yasmeen Ghaoui - Posljednji mečevi
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.20 kval. | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
07.05.18 kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Nikita Uberoi - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detalj meča |